Pozycjonowanie stron, Bielsko Biała

DIGINET Bielsko Biała, pozycjonowanie, marketing internetowy w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie stron internetowych jest zespołem działań mających na celu uzyskanie rezultatu, w którym dla wybranych fraz kluczowych link do serwisu internetowego będzie znajdował się na możliwie wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwarek internetowych.

W praktyce nie zawsze warto się ograniczać do kilku wybranych fraz "rozliczeniowych". W przypadku wielu projektów które prowadzimy nasze działania mają na celu pozyskanie jak największej liczby odwiedzin, także na frazy szczegółowe. Taka strategia szczególnie sprawdza się przy dużych serwisach, bogatych w treści oraz sklepach internetowych.
Tak więc kryteria, oraz priorytety są określane i proponowane na podstawie analizy Państwa serwisu.

Usługi pozycjonowania świadczymy zarówno dla klientów lokalnych (Bielsko Biała, Podbeskidzie) jak i posiadających siedziby w różnych częściach kraju. Specyfika usługi sprawia, że zdalny kontakt i świadczenie usługi nie sprawia żadnego kłopotu.

Oferta kosztów pozycjonowania każdorazowo jest określana po analizie konkretnego serwisu i zapytania klienta. W praktyce koszty kampanii mogą być zupełnie różne, w zależności od trudności i konkurencyjności tematyki a także oczekiwań klienta (czasem celem jest TOP10, a w innych przypadkach TOP3/TOP5).

Mniejsze kampanie pozycjonowania stron mogą być przeprowadzone już z budżetem rzędu kilkuset złotych netto rocznie. W przypadku kampanii trudniejszych oraz takich, w których właścicielowi serwisu zależy na wartościowych efektach i regularnej pracy nad utrzymywaniem i poprawianiem pozycji rankingowych, należy liczyć się z kosztami rzędu 200-500 zł netto miesięcznie zwykle zależnymi od wyników (im lepsze rezultaty pozycjonowania tym wyższa płatność za miesiąc).

Często dla tej samej strony, przedstawiamy 2 lub 3 warianty kosztów, które mogą być wybrane przez klienta. Zależnie od wysokości docelowego budżetu, jesteśmy w stanie określić zakres i intensywność działań oraz kosztów które mogą być przeznaczone na zlecenie i powinny się przełożyć na finalne rezultaty.

Więcej o usłudze, wraz z formularzem zapytania znajdziecie Państwo w naszym serwisie internetowym poświęconym pozycjonowaniu: www.diginet-pozycjonowanie.com. Polecamy działy tego serwisu:

marketing internetowy
pozycjonowanie i optymalizacja stron
linki i boksy sponsorowane
projektowanie stron WWW

DIGINET Bielsko Biała - pozycjonowanie stron, marketing internetowy w wyszukiwarkach, strony internetowe, projektowanie stron
Pozycjonowanie stron - Bielsko Biała
www.diginet.bielsko.pl | www.diginet.biz.pl | www.diginet-pozycjonowanie.com