O firmie DIGINET

Witam Państwa
Od 1995 roku, a więc niemal od początku powszechnego funkcjonowania Internetu w naszym kraju, zajmuję się technologiami internetowymi. Pozycjonowaniem i marketingiem w wyszukiwarkach zajmuję się od kilku lat. Obecnie jest to moja podstawowa działalność.

Współpracuję z grupą młodych, dynamicznych osób. Szukając nowych aktualnych rozwiązań przekładamy je na korzyści klientów, często podejmując współpracę kompleksową - od zaprojektowania i wykonania serwisu internetowego, systemu sprzedaży, do przeprowadzenia internetowych działań promocyjnych pozwalających na pozyskanie ruchu i korzyści. Wszystkie kampanie, a szczególnie działania związane z marketingiem internetowym prowadzę lub projektuję i koordynuję osobiście.
Nie prowadzimy agresywnej autoreklamy. Duża część nowych klientów pozyskiwana jest "z polecenia", co jest najlepszym dowodem na to, że Ci obecni zadowoleni są ze współpracy.
Przy działaniach promocyjnych, nie ograniczamy się wyłącznie do spełnienia minimalnych wymagań ustalonych w umowie. W praktyce, jeśli tylko budżet na to pozwala, po osiągnięciu założonych rezultatów pracujemy dalej, aby finalny efekt dla klienta w postaci ruchu i wielkości sprzedaży pochodzących z Internetu były jak największe.
pozdrawiam
     dr inż. Robert Kolud
     właściciel

marketing internetowy
pozycjonowanie i optymalizacja stron
linki i boksy sponsorowane
projektowanie stron WWW

DIGINET Bielsko Biała - pozycjonowanie stron, marketing internetowy w wyszukiwarkach, strony internetowe, projektowanie stron
Pozycjonowanie stron - Bielsko Biała
www.diginet.bielsko.pl | www.diginet.biz.pl | www.diginet-pozycjonowanie.com